Jsem zkušená terapeutka/ poradce / kouč. Své Universitní vzdělání v oboru Intergrative Counselling jsem získala ve Velké Británii, kde jsem pracovala s klienty různých národností, kultur a vyznání. Mohu svým klientům nabídnout své terapeutické služby v českém i anglickém jazyce. Uznávám hodnotu budování a udržování etických vztahů s mými klienty založených na důvěře, respektu a empatického porozumění. Pracuji pod dohledem supervizora, který monitoruje mou práci s klienty. Z důvodu zachování nejvyšší diskrétnosti, při supervizi používám pouze iniciály klienta.  

– Pomohu vám najít nové účinnější cesty jak řešit životní situace

– Pomohu vám porozumět dosavadním rozhodnutím a jejich významu

– Naučím Vás dojít k pochopení ´sebe sama´- najít své místo ´na/ve světě´, porozumět ´konfliktům´ ve vztahu k životu

– Porozumět vztahům k lidem v různých situacích

– Ukážu Vám cestu jak učinit rozhodnutí a následné změny, za účelem úspěšnějšího života (soukromého a profesního) a následné dosažení osobních cílů

 

Jak pracuji?

Čerpám z terapeutických přístupů:

Psychodynamický

Humanitní/zaměřený na osobu

Existenciální / fenomenologický

KBT

 

S čím vám mohu dále pomoci?

Nízké sebevědomí/sebedůvěra/sebeláska, stres, úmrtí, problémy ve vztazích, otázky důvěry, trauma, emocionální výkyvy, úzkost, záchvaty paniky, otázky týkající se významu spirituality atd.

 

Co očekávat a kolik to bude stát?

Vstupní konzultace: 1 800 Kč / 60 minut

Následující sezení: 1 800 Kč / 60 minut

Páry: 2300 Kč / 60 minut, 3000 Kč / 90 minut

Zrušení sezení bez storno poplatku je možné nejpozději 48 hodin předem.

 

První setkání / vstupní konzultace je příležitost si zkusit jaké to je pracovat společně. Toto setkání je delší než navazující setkání ze dvou důvodů. Za prvé, chci být jistá, že se klient se mnou cítí pohodlně. Také to je příležitost pro vás, aby jste se zeptali na vše, co shledáte užitečné vědět o mně ve vztahu k mé práci, mého vzdělání, mé životní filosofie a způsobu, jakým pracuji.

Za druhé, využívám tohoto delšího času s vámi, abych se dozvěděla co něco více o vás. Někteří lidé upřednostňují být tázáni, jiní nikoli. Bude to zcela na vás, co mi prozradíte. Na konci našeho setkání shrnu náš společný čas a dáme si vědět, jak se cítíme ohledně našich budoucích setkání. Pokud budu mít od vás dostatek informací, mohu rovněž zahrnout případné představy o tom, na co bychom se mohli soustředit na dalších setkáních, to pak bude předmětem vzájemné dohody. Setkání se konají pravidelně jednou za týden ve stejný čas a den. Délka terapií je individuální a pohybuje se od 6 týdnu po několik let. Všechna setkání jsou přísně důvěrná, což znamená, že bez písemného souhlasu od svých klientů nezveřejňuji třetím osobám žádné detaily z průběhu našich sezení ani účast na sezeních. V supervizi používám iniciály klientů, aby se zachovala nejvyšší diskrétnost.

 

Každý z nás si vytváříme svůj život sami, ačkoli se může zdát, že za naše ne/úspěchy jak v soukromém tak pracovním životě mohou druzí.

Přijetím zodpovědnosti za náš osobní ne/úspěch je první krok ke spokojenému životu.

Najít v sobě odvahu kontaktovat mojí poradnu je první příležitostí k tomu, abyste porozuměli sami sobě a svému světu – světu, který jste si sami na základě vašich životních situací vytvořili.

Každý začátek je těžký, ale bez prvního kroku pracovat na sobě a pro své cíle, náš život zůstane při nejmenším takový, jaký jsme si ho doposud vytvořili.

Každý z nás je jiný a každý z nás potřebuje individuální přístup a porozumění. Vaše okolí vám málo kdy rozumí a život se zdá býti věčným bojem? Pak jste tu správně. Pak jsem právě já tím člověkem/poradcem, který vám pomůže naučit se novému pohledu na svět, pohledu a porozumění, které vám pomůže posunout se v životě tím správným směrem-vaším směrem.

 

https://www.facebook.com/Lenka-CollinsTerapeutPoradceKouc

http://en.lenkacollins.cz/

http://blog.lifeabroad.cz/